Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • MagdaP - nie zauważyłam, że też tu się wpisałaś. Odpisałam Ci na tym innym forum o tasigmie B) B) B) B) B) B)
  • #nala123 a czy leczenie takiej choroby to są duże koszty? Czy 16 będzie już leczony nie wiem mówiła że na pewno weźmie męża do kliniki na badanie szpiku , ale ona widać było że liczyła że to długo stoi w miejscu może być tak ze dzis juz jest wiecej niż 35tys.dziękuję za wsparcie i każde porady.tak bardzo to jest na początku potrzebne.myślę że z czasem to będzie łatwiej.ja to jeszcze taka optymistka taka pozytywna sportowa babka ale mąż to sie tak załamał myśli ze to jego ostatnie święta były juz martwi się jak go braknie ciężko mi ogarnąć jego strach.całe zycie zdrowy facet i tak przypadkiem przy badaniach taka diagnoza to go powaliło psychicznie:(. Widziałam post o spotkaniu chetnie spatkam się z Wami.szkoda że nie ma takiej grupy na fb łatwiej byłoby się komunikować
  • Aniawajs - koszty leczenia????? No ja obecnie mam wszystko za darmo. Pamiętam 10 lat temu musiałam kupić dwa leki. Ale nie były drogie. Nie wiem dokładnie jakie leki dostanie Twój mąż, bo nie wiadomo co to dokładnie za choroba. A leki z żelazem - Biofer ja kupuje przez internet za chyba 17 - 20 zł i mam to na dwa miesiące, więc kwota do przyjęcia. Ja akurat nie jestem na fb. Fajnie że można liczyć że się spotkamy. Masz może whats app??
  • Ufff to cudownie że za darmo !!! My jesteśmy z woj Śląskiego.Hematologa mamy w Katowicach i tam męża ma zabrać na badania do kliniki.będę pisać na bierząco co u nas i jak będę mieć pytania pozwolę sobie pisać bo kto jak nie Wy od powiecie najlepiej...
  • O Sląskie :D :D :D :D :D Mam znajomych w Wodzisławiu Śląskim, a jak jadę do Bielska to zawsze mijam Katowice hahahaaaa. Lubię te tereny :D :D :D :D tak tak, pisz pisz <3 <3 <3
  • 7 lat temu
    nala123- ja biorę Glivec w marcu będą 2 lata jak choruję i jak na razie grypa mnie nie dopadła. Ulotki z lekiem nie dostaję z jakimi lekami można łączyć ale pytam o różne rzeczy lekarki dlatego tak mi powiedziała co do antybiotyków. Aniawajs ### u mnie jak rozpoznano chorobę to miałam 340 tyś wbc też robiłam testament a teraz chcę nauczyć się jeździć na nartach i jeździć z moim synkiem w góry. Głowa do góry tak wszyscy przeżywają zle wieści potem jest już w miarę dobrze, można się przyzwyczaić. ;(
  • #retyja mam nadzieję że wybije mu szybko ten testament z głowy i też wyśle go na narty;) Jak tylko wruci z pracy pokaże mu ile jest tu super ludzi i że nie jest sam .a pisać to może teraz postanowienia noworoczne :) kochana sciskam mocno
  • Kochani - kto tu pisał o dobrym sprawdzonym leku na wątrobę????? Potrzebuje nazwy. Prześledziłam nasz wątek ale chyba ślepa jestem! Moje leki kardiologiczne są bezlitosne :/ Jutro będę w szpitalu, no ale moja kardiolog choć cudowna, to nie musi znać się na wątrobie.
  • Nala ja biorę hepa-merz kosztuje ok 130 zł,mnie pomógł ,mieszczę się w normie,więc teraz biorę co drugi dzień
  • O właśnie. O to mi chodziło. Dziękuję bardzo!!!! Normalnie ciężko mi buty ubrać bo mi tak uciska. Ale dobrze, że jutro szpital to zbadają i zapytam o leki. Bardzo dziękuje za szybką odpowedź


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat