Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Odebrałam wyniki - moje MMR nadal 0,02 więc jestem bardzo szczęśliwa. Niestety cholesterol i trójglicerydy mam wysokie??!!!!!!! Szok normalnie bo w sumie to warzywa jadam!!!
  • A jak przygotowania Wasze do Świąt?? Bałwanka raczej nie ulepimy, śniegu brak, ciekawe jak Mikołaj saniami przyjedzie...... :D :D :D :D :D :D :D
  • Witam! Jestem po pobraniu szpiku teraz czekam na wyniki,i mam skierowanie na badanie krwi na przeszczep,bo być może możne będę miała .nala123 gratulacje wyników. A przygotowania do świąt są w toku dziś mam więcej pracy i choinkę będę stroić .Pozdrawiam .
  • Mariola68 - trzymamy zatem mocno kciuki za Twoje wyniki. Ale są Święta więc na pewno będzie dobrze. Wiesz, gwiazdkowy cud :D :D :D :D :D Ja właśnie wstawiłam sernik do piekarnika. Już pachnie skórką pomarańczy. To jedyne bezglutenowe ciasto które jadam. Ściskam Wszystkich zapracowanych!!! <3 <3 <3 <3 <3
  • Masza - skąd mamy to wiedzieć? My nie jesteśmy lekarzami :) Spokojnych i wesołych świąt wszystkim życzę :)
  • Kochani wesołych świąt :-)
  • Zdrowych i wesołych świąt ? dla wszystkich
  • Niech magia Świąt Bożego Narodzenia Wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, A blask gwiazd przypomina, Że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie… Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń!
  • Witajcie kochani <3 <3 <3 <3 <3 jak Wasze brzuszki po Świętach?? Mój zdecydowanie większy, co mnie cieszy, bo chudnę w oczach. Ale serniczek zrobił swoje :D :D :D :D :D Ściskam Wszystkich cieplutko <3 <3 <3 <3 <3
  • Witam wszystkich na tym forum. Piszę w imieniu mojego męża.Ma 40 lat i 2 miesiące temu przypadkiem dowiedział się ze ma białaczkę. Przy rozpoznawaniu WBC 28tys po 2 miesiącach juz 35tys.dla nas to bardzo świeża sprawa nie znamy się jesteśmy przerażeni maż czyje sie fizycznie dobrze ale psychicznie masakra.myslicie ze w ciągu 2 miesięcy to duży wzrost wbc? Jak mam o niego dbać co unikać aby opóźnić wzrost płytek.


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat