Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • nala123 - dobiłaś mnie :( M. ma tylko i wyłącznie co wizytę badać morfologię z rozmazem (to co załączyłam) nic innego :( raz miał CRP, ASPAT i ALAT ale z tego co kojarzę to miał w normie i badane było raz na początku rozpoznania, a moczu to chyba w ogóle mu nie badali... Brak mi słów, mam nadzieję że uda się to przeniesienie do Poznania i będzie pod lepszą opieką... :(
  • Terazja kup odżywkę do włosów Vax jest to odzywka b. dobra i właśnie na takie .Ja caly czas ja używam i jest ok. ABATA w/g mnie wyniki nie są zle M raz na kwartał powinien miec badania Alat i Aspat.Mocz kontrlnie co jakiś czas robię prywatnie/koszt 5zl.Kontroluje dlatego,ze w przeszlosci chorowalam na nerki. Należy zwrócić uwagę, ze każde laboratorium ma inne wartości. Pozdrawiam
  • Terazjazrobilam blad literowy to jest odzywka WAX stosuje się ja w różnych sytuacjach nawet przy chemioterapii.Naprawde się sprawdza.Ja stosuje ja juz z 18 lat no oczywiście robię przerwy i co jakiś czas stosuje cos innego. Tylko dodam,ze trzymam ja na włosach z godzinę. Spróbuj na pewno nie zaszkodzii.Powodzenia
  • Abata, ja co miesiąc oprócz morfologii mam badany Alat, Aspat, bilirubine, keratynine, glukoze, LDH, lipaze, nawet beta hcg plus co jakiś czas dodatkowe rzeczy. Koniecznie się przeniescie.
  • Właśnie, jeszcze sód, potas, kwas moczowy itd. Kurczę, masa tego jest, bo lekarz powinien regularnie kontrolować jak organizm znosi leczenie...
  • Co do wypadania włosów - pewna przesympatyczna dziewczyna z forum poleciła mi wcierkę Jantarową. Jest tania ale naprawdę świetna!!!!!
  • Abata - kurczę, nie chciałam Cię dobijać. No ale uważam, że powinnaś to wiedzieć. Trzeba to wymagać i już. Tak, to teraz w grę wchodzi zmiana lekarza. Albo może wydrukuj moje skierowanie i niech M. zapyta się dlaczego nie dostaje takiego skierowania, na takie badania. Może w NFZ coś poradzą? Podpowiedzą jakie badania to konieczność. Bo wiem, że u Was wyjazd daleko ze wzg na dzieci jest ciężki. W NFZ czasami też ludzie pracują :D :D :D :D :D
  • Ja rozmawiałam z moim hematologiem. Może uda się i będę jadła jeszcze mniej Tasigmy! To moje marzenie. Niestety po viagrze tak mi się żołądek ścisnął że nie mogę się wyprostować. Hematolog się wystraszył jak mnie taką zgiętą zobaczył. Udało mi się zarejestrować do jakiegoś super profesora gastrologa. Idę we wtorek!!! Liczę na cud żołądkowy, bo w czwartek do Poznania jadę, gdyż zaczęłam się udzielać w stowarzyszeniu w związku z moją drugą chorobą. :D :D :D
  • Witam, dziękuję za wszystkie informacje i sugestie. M. ma wizytę 24.11 i stwierdził, że po niej cokolwiek zadecyduje, jeśli lekarzowi nie uda się załatwić mu tego miejsca w klinice w Poznaniu. nala123 - po prostu trzymam za Ciebie kciuki, żeby było lepiej. Serdecznie pozdrawiam :)
  • Dziękuje bardzo!!!! jadę do Poznania pełna optymizmu. Będą wykłady dla lekarzy. Jeden temat to UCZYMY SIĘ OD PACJENTÓW. Mam zamiar notatki robić i nie popuszczę już żadnemu lekarzowi :D :D :D :D :D


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat