Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Misiek - przyjdzie czas,przyjdzie czas........Pozdrawiam
  • :D :D :D :D :D :D :D :D
  • Wiecie, jak przychodzą do nas znajomi to zawsze jakiś kolega zapyta czy może mi viagre przeciąć i nóż oblizać. Wariacje takie :D :D :D :D :D jedna mała tabletka a tyle radości ze strony kolegów cha cha cha Kiedy jeszcze nie mogłam chodzić to mąż poszedł mi do apteki właśnie po te tabletki. Jakaś młoda farmaceutka zapytała koleżanki - EJ GDZIE VIAGRE MAMY. Powiedziała to trochę głośno, więc oczywiście wszystkie oczy z kolejki na męża się patrzyły. Mąż uciekł i już nie chciał mi pomagać w tym zakresie :D :D :D :D :D :D
  • Hahhahahaha dobre. Ja bym się wyprowadził z miasta na jego miejscu. :-D:-D. Żart oczywiście.
  • Witam, bardzo proszę czy mógłby ktoś rzucić okiem na najświeższy wynik mojego M?? Dzwonił po lekarzu, ale przerywało i nic nie było słychać... a będzie dopiero późno wieczorem :( trochę się martwię. Jestem z tych przewrażliwionych. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
  • Abata tu powinien opis ocenic lekarz i udzielić fachowej informacji. Pozdrawiam
  • jadwigap - nie oczekiwałam dokładnego opisu od nikogo tylko tego czy jest się czym martwić, bo się na tym nie znam, a są tutaj ludzie którzy wydaje mi się, że mają do czynienie z takimi wynikami i mogliby napisać cokolwiek. Niestety już wiem, że po rocznym leczeniu wynik jest bardzo kiepski. M. czeka teraz aż lekarz prowadzący załatwi mu miejsce w Poznaniu w klinice, żeby mógł dostać jakiś nowy lek (nazwa zaczyna się na M), a którego On nie ma możliwości podania, w tej chwili M. jest dalej na Telux400mg 1xco drugi dzień, morfologia w miarę ok, tylko cały czas lekka anemia. Chociaż cały czas dobrze się czuje, pracuje i nie ma żadnych skutków ubocznych. Lekarz na przedostatniej wizycie miał nadzieje na remisje, a tu taka niespodzianka :( Mimo wszystko dzięki za odp. Pozdrawiam i zdrowia życzę.
  • Abata nie martw się,to jest krótki czas leczenia. Na pewno lekarz prowadzący będzie się starał M wyprowadzić na prosta.Napewno generyki nie działają tak skutecznie jak oryginaly/tak ja sadze/.Musisz sie nauczyc cierpliwosci bo niestety inaczej sie nie da a wiem co mowie. Powodzenia i trzymam kciuki.❤❤ /
  • Jadwigap - dzięki, ja już po prostu tak mam, że się martwię o wszystko i wszystkich. W dodatku mój Mąż, to bardzo uparta i dość skryta jeśli chodzi o zdrowie osoba. Powiedz mi proszę czy to prawda, że badania molekularne powinny być co 3miesiące robione?? bo mój M. miał tylko dwa razy nie licząc tego potwierdzającego diagnozę, martwi mnie to, że było to nie dopilnowane i mogło coś zmienić... :(
  • abata89 - wysłałam Ci wiadomość na priv


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat