Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Dziękuje Dora!!! Bardzo dziękuje!!!!
  • Nala można się śmiać i plakac zarazem z Twojego przypadku.. Czy te dolegliwości to miałaś przed bialaczka.. Ale widac,ze jesteś osoba otwarta i normalnie się odnajdujesz. I tak trzymaj.❤❤
  • Nala123 - ściskam mocno :-)
  • Jadwiga Nala to super babka :Dpozytywne to bardzo stworzonko ha ha nikt by nie powiedział patrząc na tę piękną kobietę ,ze jest chora.Nawet pan w Kudowie się zakochał ;) W tej blondynecze. :D Iwoska <3 <3a Ty gdzie znów wojazujesz ,ze Ciebie tak tutaj mało ?cióooo oo? ;) :D <3
  • sierotka niestety nigdzie - cały czas w domku tylko piszę tu rzadko ale zaglądam codziennie :-)
  • Jadwigap - no póki co staram się tylko już śmiać, bo inaczej zwariować można. Zresztą co mi pozostało :D :D :D :D :D Rano zjadłam porcję viagry i jak zawsze - jak z gumowej lalki - zeszło ze mnie powietrze cha cha cha - normalnie padłam do łózka i spałam cztery godziny. Śmiałam się sama do siebie jak panowie po viagrze funkcjonują. Ja wiem, że moje myśli są durne, ale czasami już nie mogę normalnie myśleć. Ale moja druga choroba pojawiła się niestety po spryclu, tak 3 lata temu (białaczka już 10 lat). lekarze twierdzą, że to powikłania właśnie po spryclu.
  • Sierotko - kochanie - zawstydzasz mnie <3 <3 <3 <3 Ale przypomniałaś mi o panu w Kudowie. Ale jaja <3 <3 <3 <3 Mówię Wam - Sierotka to super zwariowana babka!!!!
  • Yhy zawstydzam ;)apan zobaczył Naleczkę naszą i spłonął rumieńcem aż się pogubił w rozmowie ha ha .I miał rację <3 <3 <3 :D
  • Oj sierotko sierotko Ty moja <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
  • He he fajnie to napisała Jadwiga. można śmiać sie i płakać, pozostaje mi wierzyć że nala jest taka radosna nie tyllko tu na forum ale i tak naprawdę, każdy dzien to batalia. A viagry jeszce nie brałem więć sie nie wypowiem :):).


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat