Jak długo żyjesz z Glivec?? Jakimi doświadczeniami możesz się podzielić??

14 lat temu
Moja diagnoza: przewlekła białaczka szpikowa - faza przewlekła. Rozpocząłęm miesiąc temu terapię lekiem Glivec. Ciekaw jestem jak długo udaje mu się blokować rozwój choroby. Dziękuję za wszystkie wypowiedzi, życzę zdrowia i uśmiechu:) Pozdrawiam dareks@orange.pl
4897 odpowiedzi:
  • Załamka... Mimo przestrzegania dość restrykcyjnej diety nadal po Tasignie mam strasznie zawyżoną bilirubinę. We wtorek, 27.09, miałam 2,8... Chyba czeka mnie przesiadka na Sprycel. Koszmarnie się boję, że jego też nie będę mogła brać, bo wtedy co mi pozostaje? Chyba tylko przeszczep szpiku...
  • Madzialenko trzymaj się nie wolno ci się poddawać <3 <3 <3
  • Madzialenko spróbuj hepa merz jest drogi ok 130zł ale chyba pomaga
  • Madzialeno ja miałam 3.6 i mi nic nie zmienili, przy diecie i liv52 zeszlam do 2.2 i tak sobie trwam już rok ☺
  • Nala co z Toba dlaczego się nie odzywasz <3 <3 <3
  • Dziękuję Dora, to takie miłe co napisałaś!!!! Zaglądam do Was codziennie, myślę o Was zawsze!!!! Niestety niektóre wpisy na innych forach mnie troszkę załamują. Staram się tego nie czytać, ale oko mi na to ucieka i jakoś tak..... Zimno się zrobiło, pada, wieje, pogoda ciężka. Co pisać? Oddychać nie mogę, żołądek nadal jakbym kamień połknęła, ciśnie tak mnie, skarpet sama ubrać nie mogę. Czekam na usg brzucha. Boje się kardiologa, bo odstawiłam leki przez które wymiotowałam i nie jadłam, lekarka pewnie mnie zastrzeli..... ale trudno. Przyjechała rodzina z niemiec. Poszli do miasta a ja w domu siedzę, bo tchu złapać nie mogę. Tak więc kochana Doro - dziękuję Ci bardzo że o mnie pomyślałaś - ale nie chcę dołować innych ....
  • Ale pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :D :D :D :D :D
  • Nala dzięki że jesteś,trzymaj się cieplutko i serdecznie cię pozdrawiam <3 <3 <3
  • Dziękuję Dora!!! To naprawdę bardzo miłe! Jutro szpital kardio i usg brzuszka. Lekarze zwalają winę na Tasigmę :/ a mnie to jakiś nie przekonuje..... Do tej pory Tasigma miała same plusy, dziwnym trafem problemy zaczęły się po nowych lakach kardio ....
  • Retyja jak szybko zsczelam brać propolis tak szybko skonczylam. Bol żołądka nie mijal,mam skierowanie do gastrologa bo może bakteria i narazie zgadywanka aż do gastroskopii.Jestem dobrej myśli, wyniki alat,aspat dobre i bilirubina0,56.Moze w końcu oprócz siemienia lnianego cos "dadzą" na oslone. Może jesień , szaro buro to wszystko się buntuje.Zobaczymy co się da zrobić. Pozdrawiam


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat