Gorąca godzina: 28 lutego 2011 od 13:00 do 14:00, "Czy jesteśmy w stanie skutecznie walczyć z nowotw

13 lat temu
Wiedza na temat nowotworów jest co raz większa jednak nadal nie mamy 100% gwarancji zapobiegnięcia chorobie oraz później, gdy już zachorujemy, pewności, że chorobę uda nam się skutecznie zwalczyć. Statystyki pokazują, że z roku na rok wyleczalność rośnie. Rośnie także wiedza lekarzy i pacjentów na temat czynników, które decydują o powodzeniu kuracji. Zapraszamy 28 lutego w poniedziałek na godzinę 13:00 do dyskusji i zadawania pytań na ten temat. Naszym ekspertem będzie onkolog, specjalista zdrowia publicznego dr Dariusz Godlewski.
76 odpowiedzi:

  • Użytkownik @aniusia112 napisał:
    bardzo prosze na kolanach o pomoc w 2009 wycieto tarczyce podano jod w maju i ja bardzo bardzo zle sie czuje nie spie nic w nocy ani troche bardzo zle sie czuje prosze o pomoc bo ja chce zyc dla coreczki;(((((



    W Pani sytuacji wskazane jest aby skontaktowała się Pani z lekarzem ,który zalecał podanie jodu. Sądzę ,że powinny być zrobione badania kontr i na ich podstawie uda sie wyjaśnić przyczyne złego samopoczucia
  • 13 lat temu
    witam
  • 13 lat temu
    witam .jak to jest możliwe aby z włókniaka powstał mięsak
  • Witam! Czy produkty wędzone - tak smaczne i powszechne w naszej diecie - są zdrowe?
  • 13 lat temu
    czy prawdą jest że cukier powoduję rozrost komórek nowotworowych?
  • 13 lat temu
    do aniusi112
    spokojnie,wszystko bedzie ok
  • 13 lat temu
    Witam Mam chłoniaka grudkowatego w tej chwili jest zaleczony,czy można coś zrobić, aby on do mnie nie wrócił.
  • Panie Doktorze.Pragnę zapytać czy Adenocarcinoma endometrioideale cum differentiatione planoepitheliali G-2 jest możliwy do całkowitego wyleczenia?Czy przy tego typu schorzeniu plus zakrzepica pooperacyjna w nogach mogę stosować diety odchudzające(mam nadwagę dużą) bo spotykam się z różnymi opiniami.Proszę o informację co mogę zrobić by sobie popmóc.babunia1938
  • 13 lat temu

    Użytkownik @wienia2 napisał:
    witam .jak to jest możliwe aby z włókniaka powstał mięsak



    Jest to kwestia oceny preparatów histopatologicznych pod mikroskopem być może pierwotnie był pobrany fragment który zawierał tylko elementy włókniste
  • moje tsh 2,37 kochany profesorze ja chce zyc a tak bardzo zle sie czuje;((((((((((płacze;(


Zaloguj się lub Zarejestruj, żeby odpowiedzieć lub dodać nowy temat